Letom koronovým svetom

Milí bizóni,

iste sa mnohí cítite ako ježko v kleci a túžite behať po horách pri západoch slnka, tak ako bizón na našich skautských rovnošatách. Možno ste museli zrušiť plány na dobrodružné exotické dovolenky a najďalej kam sa dostanete, je do najbližšieho mestského parku. Nezúfajte a prijmite pozvanie na spoločný zborový virtuálny výlet po Slovensku. Navštívime mnoho miest po celom Slovensku, vylezieme na vysoké hory, zostúpime do tajomných jaskýň a zoznámime sa s tradičnými zvykmi či s históriou.

Čo so sebou:

  • Napriek tomu, že ide o skautskú akciu, je nevyhnutné zbaliť si elektronické zariadenie (mobil, tablet, notebook) s pripojením k internetu.
  • Pohodlné domáce oblečenie/pyžamo, papuče na dnu, dioptrické okuliare, skautskú šatku
  • Papier, písacie potreby, nožnice, lepidlo (aspoň jedno do dvojice)
  • Užitočné môžu byť atlasy, cestovateľský sprievodca

Ubytovanie a strava:

Cena ubytovania je hradená z rodinného rozpočtu. Na mieste sú postele aj periny, nie je preto potreba brať si spacák či karimatku. Stravu si každý zabezpečuje sám, na mieste je niekoľko obchodov v blízkom okolí a možnosť uloženia potravín v domácej chladničke. K dispozícií je sporák, alebo iné zariadenie na tepelnú úpravu potravín, ako aj hrnce, taniere či príbory.

Financie:

Všetky výdaje za ubytovanie, stravu, dopravu ako aj vstupy na prehliadky si účastník hradí sám.

Čas a miesto stretnutia:

Zraz je v pondelok ráno u vás doma na našej stránke – https://bizonvitazi.sk/bizonhra/

V prípade nejasností alebo ďalších otázok píšte na mail: bizonvkleci@bizonvitazi.sk

Tešíme sa na naše virtuálne stretnutie!

S prianím pevného zdravia,

váš Bizón v kleci

Apelka

Apelka

Covid-19

Pozastavenie prezenčnej činnosti

V aktuálnej situácií je naša činnosť pozastavená až do odvolania, avšak počas trvania „korontény“ naše odhodlanie neopadá a #skautujemedoma.